Show Tánc Fesztivál program

Nagyon örülünk, hogy idén 14 település (Bükkaranyos, Bükkszentkereszt, Gesztely, Görbeháza, Hajdúnánás, Hejőkeresztúr, Hernádnémeti, Mályi, Miskolc, Nyékládháza, Polgár, Sajókeresztúr, Szirmabesenyő és Tiszaújváros) 760 táncosa mutatkozik be a fesztiválunkon 85 produkcióval.

Időpont: 2017. április 29.

Helyszín: Sportcentrum, Tiszaújváros http://www.sportpark.tiszaujvaros.hu/index.php/megkozelites

IDŐREND:

8.30-13.00 Regisztráció
9.00-10.00 Színpadbejárás igény szerint
8.30 Pénztárnyitás, jegyárak nézőknek 600 Ft/fő, 6 év alatt és 70 év felett ingyenes
10.00 Megnyitó
10.00 Mini és gyermek csoportok produkciói
13.00 Díjátadás délelőtti produkciók, majd közös tánc a drog ellen! 
14.00 Ifjúsági és felnőtt csapatok produkciói
17:00 Díjátadás a délutáni produkcióknak, közös tánc ráadás

DROG ellenes program A Kábítószerügyi Egyeztető Fórum (KEF) munkatársai és kortárssegítői különböző kreatív programokkal várják a küzdőtéren a csapatokat, bátran keressétek őket a műsor alatt. Szórólapokat osztanak, egészség totót lehet kitölteni nyereményszelvényért, melynek nyertesei ajándékokat kapnak, a kicsik rajzolhatnak, színezhetnek.

 

TERVEZETT  PROGRAM

10:00 Megnyitó beszéd Mini és gyermek csoportok produkciói
1 Tiszaújvárosi Gimnasztráda, Mini csoport Pompon
2 Harc- és Táncművészet Sportegyesület Mini show csoport Istambul
3 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió Lendületben
4 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes Manó csoport Radetzky induló
5 Harc- és Táncművészet Sportegyesület Twist a kedvencekkel
10:30 óra
6 Karakter ATI Együtt
7 Dyna Dance Tánccsoport Elefánt
8 Harc- és Táncművészet Sportegyesület Mini show csoport Rio
9 Phoenix Fusion Tánciskola, Kezdő Mini csoport Frozen mini hip hop
10 Fitt-Dance – Manók Shape of You
11 Harc- és Táncművészet Sportegyesület Amy
12 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes Ifjúsági csoport Abba
13 Tiszaújvárosi Gimnasztráda, Gyermek csoport Country
11:00 óra
14 Arabesque Tánccsoport Gyermek csapat Modern formáció
15 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes, Vándor Hanna-Tóth Lili Csavard fel!
16 Fitt&Art Tánccsoport Nyékládházi csoportja, Kerekes Dorina Bolond nyár
17 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió – Loose Panna-Németh Csenge Az éjszaka közepén
18 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes, Lőrincz Dorina-Bohács Hanna Happy Girls
19 Premier AMI, Gesztelyi Néptánc csoport Modern folklór
20 Harc- és Táncművészet Sportegyesület Multimilliomos jazz dobos
21 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes, Tóth Edina-Szedleczki Kíra Napsugarak
11:30 óra
22 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió Képzeld el …
23 Fitt-Dance – Emerging Team Ambitious
24 Harc- és Táncművészet Sportegyesület A rosszcsont kukacok
25 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes Gyermek csoport Gangnam style
26 Kazinczy Aerobic Team Aerobic Jumping Girls
27 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes, Zajácz Edina Szóló
28 Szivárvány Mazsorett Csoport, Csillag csoport, Szirmabesenyő No Money
29 Harc- és Táncművészet Sportegyesület A francia lányok
30 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes, Tóth Edina Az ÉN táncom
12:00 óra
31 Fitt&Art Tánccsoport Nyékládházi Kis Csoportja Aint your mama
32 Harc- és Táncművészet Sportegyesület A lovas lány
33 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes, Lőrincz Dorina-Bohács Hanna Retro Baby-k
34 Phoenix Fusion Tánciskola, Mini Team Pörögj fel
35 Dyna Dance Tánccsoport Lányok
36 Harc- és Táncművészet Sportegyesület Umbrella
37 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes, Zajácz Edina Zöld Flamingó
38 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió Beating
39 Hajdúnánási Gimnasztráda – Ovis csoport Karikás tánc
12:30 óra
40 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes Gyermek csoport Szépségek
41 Viva Latinos (Éltes Máytás Iskola) Salsa
42 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes Ifjúsági csoport Szalagok
43 Hajdúnánási Gimnasztráda – Kezdő junior csoport Cheer for happiness
44 Tiszaújvárosi Gimnasztráda, Serdülő csoport Sing
13:00 Díjátadás, közös tánc

14:00 Megnyitó beszéd, Ifjúsági és felnőtt csapatok produkciói
45 Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola 8. osztályos tanulói Álom keringő
46 Tiszaújvárosi Gimnasztráda Together
47 Arabesque Tánccsoport Trio Girl Akrobatikus formáció
48 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió Tears
49 Nassera Keleti Táncegyesület, Pallai Krisztina Egyiptom szeme
14:30 óra
50 Jégmadár Mazsorett Csoport, Bükkaranyos Latinosan
51 Hajdúnánási Gimnasztráda – Junior csoport Tea party
52 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió, Szűcs Ilona Bonkers girl
53 Arabesque Tánccsoport Arany csapat Pad akrobatika
54 Fitt&Art Hejőkeresztúri Csoport Let’s Dance
55 Premier AMI A világ ellen
56 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió, Tóth Klára Kitörés
57 Fitt&Art Tánccsoport Mályi Csoportja Wake up dance
15:00 óra
58 Arabesque Tánccsoport Karikás csapat Karikás formáció
59 Polgári Mazsorett és Tánc Együttes Felnőtt csoport Walk the moon
60 Eötvös Táncosok Párbaj
61 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió A gonosz vonzása
62 Tiszaújvárosi Gimnasztráda, Ifi csoport Jazz
63 Dyna Dance Tánccsoport Ritmus
64 Nána Formációs Társastánc Stúdió – Formációs csoport Latin
15:30 óra
65 Fitt&Art Tánccsoport Nyékládházi Nagy Duó Dancing Doll
66 Hajdúnánási Gimnasztráda – Ifjúsági csoport Girly Gang
67 Phoenix Fusion Tánciskola, Feel the Rhythm Dance Crew Harajuku lovers
68 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió, Bedő Nadin-Ocsenás Lili Our Souls
69 Arabesque Tánccsoport Buzogány csapat Buzogány formáció
70 Grand Dance Tánc és Mozgásstúdió, Trió (Nagy Anna-Szabó Kira-Szűcs Ilona) Mad World
71 Phoenix Fusion Tánciskola, Senior csoport Retro parents
72 Tiszaújvárosi Gimnasztráda, Ifi csoport Schindler
16:00 óra
73 Nána Formációs Társastánc Stúdió – Gimnazista csoport Szerelmeim lépései
74 Tuti Titi Team Violento
75 Premier AMI All style lover
76 Phoenix Fusion Tánciskola, Diamond Crew Design
77 Hajdúnánási Gimnasztráda – Ifjúsági és Felnőtt csoport Rise
78 Tiszaújvárosi Gimnasztráda, Felnőtt csoport RunBoyRun
79 Nassera Keleti Táncegyesület Elegancia
16:30 óra
80 Napgyöngye Lányai 3T Mix
81 Phoenix Fusion Tánciskola, Fehér Annamária He is just a memory
82 Dyna Dance Tánccsoport Rock
83 Fitt Dance Gold Team Weapon
84 Hajdúnánási Gimnasztráda – Felnőtt csoport A lét csapdájában
85 Tiszaújvárosi Gimnasztráda, Felnőtt csoport Eurogym mix
17:00 Díjátadás, közös tánc ráadás 🙂

Kategória: Show Tánc Fesztivál | A közvetlen link.

Vélemény, hozzászólás?